| Wātea: | |
|---|---|
| Rahi: | |
HD30
WSX
Ko te HD30 teitei - wai mahi - whakamataohia te miihini laser a-ringa-a-ringa he keemu - kaitahuri i roto i te umanga whakahiato, e tuku ana i te huinga matawhānui o nga ahuatanga ka waiho hei whiringa tino kore mo nga tohunga.
Maamaa me te Hoahoa Kawe: He mea hanga te HD30 me te pouaka kirihou o waho, ka puta he taputapu tino maamaa me te kawe. Ehara tenei i te mea ka ngawari noa te kawe waka puta noa i nga waahi mahi, engari ka whakanui ake i te pakari me te kaha ki te tu atu i nga paanga. Ahakoa kei runga koe i te papa whakangao nui, i tetahi waahi mahi mamao ranei, ka ngawari te whakahaere a te HD30 ki te whakatutuki i o whakaritenga weriweri.
Pūnaha Haumaru Maamaa: Ko te haumaru kei te kaupapa o te hoahoa a HD30. Ka tae mai me te punaha aroturuki haumaru matatau e pupuri tonu ana i nga ripa mo nga tawhā whakahaere tino nui penei i te pāmahana, te mana hiko, te mana motuka, me te putanga laser. Ko te aro turuki i nga wa tuturu ka mahi te kaitarai i roto i nga rohe haumaru, hei tiaki i te kaiwhakamahi me nga taputapu mai i nga raru ka tupono.
Hanganga Arotau Pai: Ko te punaha whatu o te HD30 kua tino arotauhia mo nga mahi tino pai. Ko nga rauemi arotahi me nga paninga kua whakahou ake ehara i te mea ka roa noa te oranga o nga waahanga whatu engari ka piki ake ano te kaha o te whakapiri. Ma tenei e taea ai te whakapiringa tino tika, kia pai ai te HD30 mo te whanuitanga o nga tono, mai i nga mahi taipitopito ki nga kaupapa umanga taumaha.
Kaiwhakamahi - Atanga UI Friendly: Kei te HD30 he atanga UI ngawari me te ngawari, i hangaia hei whakamaarama i te tukanga mahi. Ma nga pao ngawari, ka taea e nga kaiwhakamahi te huri i waenga i nga momo mahi penei i te whakapiri tonu, te waahi waahi, te horoi me te tapahi. Ko tenei ngawari ki te whakamahi ehara i te mea ka whakarei ake i te pai o te mahi engari ka taea hoki e te HD30 te uru atu ki nga kaitarai tauhou me nga tauhou, ahakoa i roto i te taiao raina whakaputa, mo nga mahi whakatikatika ohorere ranei.
| Ingoa Tawhā | Taipitopito |
|---|---|
| Momo Atanga | QBH |
| Aratau Tae Taiaho | Coaxial |
| Te Mana Taiaho | ≤3KW |
| Awhe Roa Ngaru Taiaho | 1070±20nm |
| Te Roanga Arotahi | 60mm |
| Te Arotahi Roa Arotahi | 150mm |
| Amplitude taea te whakarite | 0 - 6mm |
| Hau paruru | hauota |
| Taumaha | 0.52kg |