| Beskikbaarheid: | |
|---|---|
| Hoeveelheid: | |
HD30
WSX
Die HD30 hoëwerkverrigting waterverkoelde handheld lasersweismasjien is 'n speletjie-wisselaar in die sweisbedryf, en bied 'n omvattende stel kenmerke wat dit 'n ongeëwenaarde keuse vir professionele persone maak.
Liggewig en draagbare ontwerp: Die HD30 is vernuftig ontwerp met 'n plastiek buitenste omhulsel, wat lei tot 'n merkwaardig liggewig en draagbare toestel. Dit vergemaklik nie net vervoer oor verskillende werkareas nie, maar verbeter ook die stewigheid en vermoë om impakte te weerstaan. Of jy nou op 'n grootskaalse produksievloer of 'n afgeleë werkplek is, die HD30 kan maklik gemaneuvreer word om aan jou sweisvereistes te voldoen.
Intelligente veiligheidstelsel: Veiligheid is die kern van die HD30 se ontwerp. Dit is toegerus met 'n gevorderde veiligheidsmoniteringstelsel wat voortdurend op hoogte bly van belangrike bedryfsparameters soos temperatuur, kragtoevoer, motorstatus en laseruitset. Intydse monitering verseker dat die sweiser binne veilige grense werk, wat die gebruiker en die toerusting teen potensiële risiko's beskerm.
Geoptimaliseerde optiese struktuur: Die optiese stelsel van die HD30 is noukeurig geoptimaliseer vir uitstekende werkverrigting. Opgradeerde lensmateriaal en -bedekkings verleng nie net die lewensduur van die optiese komponente nie, maar lei ook tot 'n aansienlike verbetering in sweissterkte. Dit maak 'n hoë-presisie sweiswerk moontlik, wat die HD30 geskik maak vir 'n wye spektrum van toepassings, van fyn detail werk tot swaardiens industriële projekte.
Gebruikersvriendelike UI-koppelvlak: Die HD30 het 'n intuïtiewe en eenvoudige UI-koppelvlak wat ontwerp is om die operasieproses te stroomlyn. Met eenvoudige kliks kan gebruikers moeiteloos wissel tussen verskeie funksies soos deurlopende sweis, puntsweis, skoonmaak en sny. Hierdie gemak van gebruik verhoog nie net werkdoeltreffendheid nie, maar maak die HD30 ook toeganklik vir beide gesoute sweisers en beginners, hetsy in 'n produksielyn-omgewing of vir noodherstelwerk.
| Parameter Naam | Parameter Besonderhede |
|---|---|
| Tipe koppelvlak | QBH |
| Laservoorvalmodus | Koaksiaal |
| Laser krag | ≤3KW |
| Laser golflengte reeks | 1070±20nm |
| Kollimerende Brandpuntsafstand | 60 mm |
| Fokus-fokuslengte | 150 mm |
| Verstelbare amplitude | 0 - 6 mm |
| Beskermingsgas | Stikstof |
| Gewig | 0,52 kg |