| ရရှိနိုင်မှု- | |
|---|---|
| အရေအတွက်- | |
HD30
WSX
HD30 မြင့်မားသော-စွမ်းဆောင်ရည်-ရေ-အအေးခံလက်ကိုင်လေဆာဂဟေဆော်ခြင်းသည် ဂဟေလုပ်ငန်းတွင်ပြောင်းလဲနိုင်သောဂိမ်းတစ်ခုဖြစ်ပြီး ကျွမ်းကျင်ပညာရှင်များအတွက် ပြိုင်ဘက်ကင်းသောရွေးချယ်မှုဖြစ်စေသည့် ပြည့်စုံသောအင်္ဂါရပ်များကို ပေးဆောင်သည်။
ပေါ့ပါးပြီး သယ်ဆောင်ရလွယ်ကူသော ဒီဇိုင်း- HD30 ကို ပလပ်စတစ် အပြင်ဘက် ဘူးခွံဖြင့် ကျွမ်းကျင်စွာ ဒီဇိုင်းထုတ်ထားသောကြောင့် သိသိသာသာ ပေါ့ပါးပြီး သယ်ဆောင်ရလွယ်ကူသော ကိရိယာကို ရရှိစေပါသည်။ ၎င်းသည် မတူညီသော အလုပ်နယ်ပယ်များတစ်လျှောက် သယ်ယူပို့ဆောင်ရေးကို ရိုးရှင်းစေရုံသာမက ၎င်း၏ ခိုင်ခံ့မှုနှင့် သက်ရောက်မှုများကို ခံနိုင်ရည်ကိုလည်း မြှင့်တင်ပေးပါသည်။ သင်သည် ကြီးမားသော ထုတ်လုပ်မှုကြမ်းခင်း သို့မဟုတ် ဝေးလံခေါင်သီသော အလုပ်နေရာတစ်ခုတွင်ဖြစ်စေ၊ သင်၏ ဂဟေဆော်ရန် လိုအပ်ချက်များကို ဖြည့်ဆည်းရန် HD30 ကို အလွယ်တကူ ကိုင်တွယ်နိုင်သည်။
Intelligent Safety System- လုံခြုံရေးသည် HD30 ၏ ဒီဇိုင်း၏ အဓိကဖြစ်သည်။ ၎င်းတွင် အပူချိန်၊ ပါဝါထောက်ပံ့မှု၊ မော်တာအခြေအနေနှင့် လေဆာအထွက်များကဲ့သို့သော အရေးကြီးသော လည်ပတ်မှုဆိုင်ရာ ကန့်သတ်ချက်များကို အဆက်မပြတ် ထိန်းသိမ်းပေးသည့် အဆင့်မြင့် ဘေးကင်းရေး စောင့်ကြည့်ရေးစနစ် တပ်ဆင်ထားပါသည်။ အချိန်နှင့်တပြေးညီ စောင့်ကြည့်စစ်ဆေးခြင်းသည် ဂဟေဆော်သူသည် လုံခြုံသောနယ်နိမိတ်အတွင်းတွင် လုပ်ဆောင်နေပြီး အသုံးပြုသူနှင့် ပစ္စည်းကိရိယာများကို ဖြစ်နိုင်ခြေအန္တရာယ်များမှ ကာကွယ်ပေးကြောင်း သေချာစေသည်။
Optimized Optical Structure- HD30 ၏ optical system ကို ထူးထူးခြားခြား စွမ်းဆောင်ရည်အတွက် စေ့စေ့စပ်စပ် ပိုမိုကောင်းမွန်အောင် ပြုလုပ်ထားသည်။ အဆင့်မြှင့်ထားသော မှန်ဘီလူးပစ္စည်းများနှင့် အပေါ်ယံပစ္စည်းများသည် optical အစိတ်အပိုင်းများ၏ သက်တမ်းကို သက်တမ်းတိုးစေရုံသာမက ဂဟေဆက်ခြင်းအတွက် သိသာထင်ရှားသော တိုးတက်မှုကို ဖြစ်ပေါ်စေပါသည်။ ၎င်းသည် မြင့်မားသောတိကျသောဂဟေဆက်ခြင်းကိုလုပ်ဆောင်နိုင်ပြီး HD30 သည် ကျယ်ပြန့်သောအပလီကေးရှင်းများအတွက်သင့်လျော်သော၊ ကောင်းမွန်သောအသေးစိတ်အလုပ်မှအကြီးစားစက်မှုလုပ်ငန်းပရောဂျက်များအထိဖြစ်သည်။
အသုံးပြုသူ - ဖော်ရွေသော UI အင်တာဖေ့စ်- HD30 သည် လည်ပတ်မှုလုပ်ငန်းစဉ်ကို ချောမွေ့စေရန် ဒီဇိုင်းထုတ်ထားသော အလိုလိုသိပြီး ရိုးရှင်းသော UI မျက်နှာပြင်ပါရှိသည်။ ရိုးရှင်းသောကလစ်များဖြင့် သုံးစွဲသူများသည် စဉ်ဆက်မပြတ်ဂဟေဆော်ခြင်း၊ အစက်အပြောက်ဂဟေဆော်ခြင်း၊ သန့်ရှင်းရေးနှင့် ဖြတ်တောက်ခြင်းစသည့် အမျိုးမျိုးသော လုပ်ဆောင်ချက်များကို လွယ်ကူစွာပြောင်းနိုင်သည်။ ဤအသုံးပြုရလွယ်ကူမှုသည် အလုပ်၏စွမ်းဆောင်ရည်ကို မြှင့်တင်ပေးရုံသာမက HD30 ကို ထုတ်လုပ်မှုလိုင်းပတ်ဝန်းကျင်တွင်ဖြစ်စေ သို့မဟုတ် အရေးပေါ်ပြုပြင်မှုလုပ်ငန်းအတွက်ဖြစ်စေ သက်တမ်းရင့် ဂဟေဆော်သူများနှင့် အတွေ့အကြုံမရှိသေးသူများ နှစ်ဦးစလုံးအတွက် အသုံးပြုနိုင်သည်။
| Parameter Name | Parameter Details |
|---|---|
| Interface အမျိုးအစား | QBH |
| လေဆာဖြစ်ရပ်မုဒ် | Coaxial |
| လေဆာပါဝါ | ≤3KW |
| လေဆာလှိုင်းအလျား | 1070±20nm |
| Focal Length ကိုပေါင်းစပ်ခြင်း။ | 60mm |
| Focusing Focal Length | 150mm |
| ချိန်ညှိနိုင်သော ပမာဏ | 0 - 6mm |
| အကာအရံဓာတ်ငွေ့ | နိုက်ထရိုဂျင် |
| အလေးချိန် | 0.52 ကီလိုဂရမ် |