| Қол жетімділігі: | |
|---|---|
| Саны: | |
HD30
WSX
HD30 өнімділігі жоғары сумен салқындатылған қолдық лазерлік дәнекерлеуші - бұл кәсіби мамандар үшін теңдесі жоқ таңдау жасайтын мүмкіндіктердің жан-жақты жиынтығын ұсынатын дәнекерлеу өнеркәсібіндегі ойын ауыстырғыш.
Жеңіл және портативті дизайн: HD30 пластикалық сыртқы қаптамамен керемет түрде жасалған, нәтижесінде өте жеңіл және портативті құрылғы. Бұл әртүрлі жұмыс аймақтары бойынша тасымалдауды жеңілдетіп қана қоймайды, сонымен қатар оның беріктігі мен әсерлерге төтеп беру қабілетін арттырады. Кең ауқымды өндіріс алаңында немесе қашықтағы жұмыс орнында болсаңыз да, HD30 дәнекерлеу талаптарын қанағаттандыру үшін оңай маневр жасауға болады.
Зияткерлік қауіпсіздік жүйесі: Қауіпсіздік HD30 дизайнының негізі болып табылады. Ол температура, қуат көзі, қозғалтқыш күйі және лазер шығысы сияқты маңызды жұмыс параметрлерін үнемі бақылайтын жетілдірілген қауіпсіздік бақылау жүйесімен жабдықталған. Нақты уақыттағы мониторинг дәнекерлеушінің қауіпсіз шекараларда жұмыс істеуін қамтамасыз етеді, пайдаланушы мен жабдықты ықтимал қауіптерден сақтайды.
Оңтайландырылған оптикалық құрылым: HD30 оптикалық жүйесі керемет өнімділік үшін мұқият оңтайландырылған. Жақсартылған линза материалдары мен жабындары оптикалық компоненттердің қызмет ету мерзімін ұзартып қана қоймайды, сонымен қатар дәнекерлеу беріктігін айтарлықтай жақсартуға әкеледі. Бұл жоғары дәлдіктегі дәнекерлеуге мүмкіндік береді, бұл HD30-ны ұсақ бөлшектерді өңдеуден бастап ауыр салмақты өнеркәсіптік жобаларға дейін кең ауқымды қолданбаларға қолайлы етеді.
Пайдаланушыға ыңғайлы UI интерфейсі: HD30 жұмыс процесін жеңілдетуге арналған интуитивті және қарапайым UI интерфейсімен ерекшеленеді. Қарапайым басу арқылы пайдаланушылар үздіксіз дәнекерлеу, нүктелік дәнекерлеу, тазалау және кесу сияқты әртүрлі функциялар арасында оңай ауыса алады. Бұл пайдаланудың қарапайымдылығы жұмыс тиімділігін арттырып қана қоймайды, сонымен қатар HD30 құрылғысын тәжірибелі дәнекерлеушілер мен жаңадан бастағандар үшін өндіріс желісі жағдайында немесе шұғыл жөндеу жұмыстарында қолжетімді етеді.
| Параметр аты | Параметр мәліметтері |
|---|---|
| Интерфейс түрі | QBH |
| Лазерлік инцидент режимі | Коаксиалды |
| Лазерлік қуат | ≤3КВт |
| Лазерлік толқын ұзындығы диапазоны | 1070±20нм |
| Фокус ұзындығын коллимациялау | 60мм |
| Фокустау фокустық ұзындығы | 150мм |
| Реттелетін амплитуда | 0 - 6 мм |
| Қорғаушы газ | Азот |
| Салмағы | 0,52 кг |