| Infhaighteacht: | |
|---|---|
| Cainníocht: | |
HD30
WSX
Is cluiche - changer é an welder léasair láimhe ardfheidhmíochta uisce - fuaraithe HD30 sa tionscal táthú, ag tairiscint sraith chuimsitheach gnéithe a fhágann gur rogha gan sárú é do dhaoine gairmiúla.
Dearadh Éadrom agus Iniompartha: Tá an HD30 deartha go hintuigthe le cásáil sheachtrach plaisteach, agus tá gléas thar a bheith éadrom agus iniompartha mar thoradh air. Ní hamháin go simplíonn sé seo iompar thar réimsí oibre éagsúla ach cuireann sé lena dhaingne agus lena chumas tionchair a sheasamh. Cibé an bhfuil tú ar urlár táirgeachta ar scála mór nó ar shuíomh iargúlta poist, is féidir an HD30 a ainliú go héasca chun do riachtanais táthú a chomhlíonadh.
Córas Sábháilteachta Chliste: Tá sábháilteacht ag croílár dhearadh HD30. Tagann sé feistithe le córas monatóireachta sábháilteachta chun cinn a choimeádann cluaisíní i gcónaí ar pharaiméadair oibriúcháin ríthábhachtacha cosúil le teocht, soláthar cumhachta, stádas mótair, agus aschur léasair. Cinntíonn monatóireacht fíor-ama go n-oibríonn an welder laistigh de theorainneacha sábháilte, ag cosaint an úsáideora agus an trealaimh ó rioscaí féideartha.
Struchtúr Optúil Optamaithe: Tá córas optúil an HD30 optamaithe go cúramach le haghaidh feidhmíochta den scoth. Ní hamháin go leathnaíonn ábhair agus bratuithe lionsa uasghrádaithe saolré na gcomhpháirteanna optúla ach freisin go dtiocfaidh feabhas suntasach ar neart táthú. Cumasaíonn sé seo táthú ardchruinneas, rud a fhágann go bhfuil an HD30 oiriúnach do raon leathan feidhmchlár, ó obair mhionsonraithe go tionscadail thionsclaíocha tromshaothair.
Comhéadan Úsáideora - Cairdiúil Chomhéadain: Tá comhéadan UI iomasach agus simplí san HD30, atá deartha chun an próiseas oibríochta a shruthlíniú. Le cad a tharlaíonn nuair simplí, is féidir le húsáideoirí aistriú gan stró idir feidhmeanna éagsúla cosúil le táthú leanúnach, táthú spot, glanadh agus gearradh. Ní hamháin go gcuireann an éascaíocht úsáide seo le héifeachtúlacht oibre ach cuireann sé freisin ar an HD30 inrochtana do tháthairí agus do thosaitheoirí araon, cibé acu i dtimpeallacht líne táirgeachta nó le haghaidh obair dheisiúcháin éigeandála.
| Paraiméadar Ainm | Paraiméadar Sonraí |
|---|---|
| Cineál Comhéadain | QBH |
| Mód Teagmhais Léasair | Comhaiseach |
| Cumhacht léasair | ≤3KW |
| Raon Tonnfhad Léasair | 1070±20 nm |
| Fad Fócasach a Imbhualadh | 60mm |
| Fad Fócasach a Dhíriú | 150mm |
| Aimplitiúid inchoigeartaithe | 0 - 6mm |
| Sciath Gáis | Nítrigin |
| Meáchan | 0.52kg |