| Бэлэн байдал: | |
|---|---|
| Тоо хэмжээ: | |
HD30
WSX
Өндөр хүчин чадалтай ус хөргөлттэй гар лазер гагнуурчин HD30 нь гагнуурын салбарт маш сайн сонголт бөгөөд иж бүрэн функцуудыг санал болгодог бөгөөд энэ нь мэргэжлийн хүмүүсийн хувьд хосгүй сонголт юм.
Хөнгөн, зөөврийн загвар: HD30 нь хуванцар гадна бүрхүүлтэй, гайхалтай хөнгөн, зөөврийн төхөөрөмжтэй болсон. Энэ нь янз бүрийн ажлын талбарт тээвэрлэлтийг хөнгөвчлөхөөс гадна түүний бат бөх байдал, нөлөөллийг тэсвэрлэх чадварыг нэмэгдүүлдэг. Та том хэмжээний үйлдвэрлэлийн давхарт эсвэл алслагдсан ажлын байранд байгаа эсэхээс үл хамааран HD30-ыг гагнуурын шаардлагад нийцүүлэн хялбархан маневрлах боломжтой.
Ухаалаг аюулгүй байдлын систем: HD30-ийн дизайны гол цөм нь аюулгүй байдал юм. Энэ нь температур, цахилгаан хангамж, моторын байдал, лазерын гаралт зэрэг үйл ажиллагааны чухал параметрүүдийг байнга хянаж байдаг дэвшилтэт аюулгүй байдлын хяналтын системээр тоноглогдсон. Бодит цагийн хяналт нь гагнуурчин аюулгүй хилийн дотор ажиллаж, хэрэглэгч болон тоног төхөөрөмжийг болзошгүй эрсдэлээс хамгаалдаг.
Оновчтой оптик бүтэц: HD30-ийн оптик системийг гайхалтай гүйцэтгэлтэй болгохын тулд нарийн оновчтой болгосон. Сайжруулсан линзний материал, бүрээс нь оптик эд ангиудын ашиглалтын хугацааг уртасгах төдийгүй гагнуурын бат бөх чанарыг мэдэгдэхүйц сайжруулахад хүргэдэг. Энэ нь өндөр нарийвчлалтай гагнуур хийх боломжийг олгодог бөгөөд HD30-ийг нарийн ширийн ажилаас эхлээд хүнд даацын үйлдвэрлэлийн төслүүд хүртэл өргөн хүрээний хэрэглээнд тохиромжтой болгодог.
Хэрэглэгчдэд ээлтэй UI интерфэйс: HD30 нь үйл ажиллагааны процессыг хялбарчлахад зориулагдсан, ойлгомжтой, ойлгомжтой UI интерфейстэй. Энгийн товшилтоор хэрэглэгчид тасралтгүй гагнуур, спот гагнуур, цэвэрлэгээ, зүсэлт зэрэг янз бүрийн функцүүдийн хооронд хялбархан шилжих боломжтой. Энэхүү ашиглахад хялбар байдал нь ажлын үр ашгийг дээшлүүлэхээс гадна HD30-ийг туршлагатай гагнуурчин болон шинэхэн хүмүүст үйлдвэрлэлийн шугамын орчинд эсвэл яаралтай засварын ажилд ашиглах боломжтой болгодог.
| Параметрийн нэр | Параметрийн дэлгэрэнгүй мэдээлэл |
|---|---|
| Интерфейсийн төрөл | QBH |
| Лазер ослын горим | Коаксиаль |
| Лазерын хүч | ≤3КВт |
| Лазер долгионы уртын хүрээ | 1070±20нм |
| Фокусын уртыг нэгтгэх | 60мм |
| Фокусын урт | 150мм |
| Тохируулах далайц | 0 - 6 мм |
| Хамгаалах хий | Азот |
| Жин | 0.52 кг |