| Wātea: | |
|---|---|
| Rahi: | |
HD31
WSX
Teitei - Te Wheako Mahinga: Ko te WSX HD31 te whakakotahi i nga mahi tino pai, te aro turuki mohio, me nga tikanga rite - ki te whakamahi. Ka whakapumau i nga hua pai rawa atu, ka whakanui i te haumaru whakahaere, me te whakanui i te pai o te mahi. Ma tana hangarau matatau, ka taea e ia te whakahaere i te whānuitanga o nga mahi weriweri me te ngawari.
Whakakapinga Arotahi Watea: He mihi ki te hoahoa whakahiato arotahi, he tere me te ngawari te whakakapi i nga arotahi. Ma tenei ka tino whakaiti i te wa o te miihini, te whakapumau i te mahi tonu me te whai hua. Ka taea e koe te huri i nga arotahi i roto i nga meneti, ka hoki mai ki te mahi me te kore e roa.
Maamaa te Maama: Ko te hoahoa ergonomic me te whakamahi i nga rauemi maamaa me te roa e pai ai te HD31 ki te pupuri. Ka whakarato i te kapo pai, ahakoa i roto i nga haora roa e mahi ana. Ko tenei ahuatanga hoahoa ka awhina i nga kaiwhakahaere ki te pupuri i te hua nui me te kore e ngenge.
Te Maaramatanga Maamaa: Ko te punaha tātaritanga mohio i hangaia i roto i te mahunga whakaahuru-a-ringa ka aro turuki i nga tawhā whakahaere matua. Ka taea e ia te tautuhi tere me te kimi i nga hapa, te whakaiti i te wa whakatikatika me te whakaheke i te wa mahi. Ma tenei ka pai te rere o to raina whakaputa.
| Ingoa Tawhā | Taipitopito |
|---|---|
| Momo Atanga | QBH |
| Aratau Tae Taiaho | Coaxial |
| Te Mana Taiaho | ≤3KW |
| Awhe Roa Ngaru Taiaho | 1070±20nm |
| Te Roanga Arotahi | 60mm |
| Te Arotahi Roa Arotahi | 150mm |
| Amplitude taea te whakarite | 0 - 6mm |
| Hau paruru | hauota |
| Taumaha | 0.65kg |