| ရရှိနိုင်မှု- | |
|---|---|
| အရေအတွက်- | |
HD31
WSX
မြင့်မားသော စွမ်းဆောင်ရည် အတွေ့အကြုံ- WSX HD31 သည် မြင့်မားသော ထိရောက်မှု စွမ်းဆောင်ရည်၊ အသိဉာဏ်ဖြင့် စောင့်ကြည့်ခြင်း နှင့် အဆင်သင့် အသုံးပြုနိုင်သော လုပ်ငန်းစဉ်များကို ပေါင်းစပ်ထားသည်။ ၎င်းသည် မြင့်မားသော တိကျသော ဂဟေရလဒ်များကို သေချာစေပြီး လုပ်ငန်းလည်ပတ်မှုဘေးကင်းမှုကို မြှင့်တင်ပေးပြီး လုပ်ငန်းစွမ်းဆောင်ရည်ကို မြှင့်တင်ပေးပါသည်။ ၎င်း၏အဆင့်မြင့်နည်းပညာဖြင့်၊ ၎င်းသည် ကျယ်ပြန့်သော ဂဟေဆော်ခြင်းလုပ်ငန်းများကို လွယ်ကူစွာကိုင်တွယ်နိုင်သည်။
သက်တောင့်သက်သာရှိသော မှန်ဘီလူးများ အစားထိုးခြင်း- အကောင်းဆုံးဖြစ်အောင် ပြုလုပ်ထားသော မှန်ဘီလူး တပ်ဆင်ဒီဇိုင်းကြောင့်၊ မှန်ဘီလူးများကို အစားထိုးခြင်းသည် မြန်ဆန်လွယ်ကူပါသည်။ ၎င်းသည် စက်ရပ်ချိန်ကို သိသိသာသာ လျှော့ချပေးကာ စဉ်ဆက်မပြတ်နှင့် ထိရောက်သော ထုတ်လုပ်မှုကို အာမခံပါသည်။ မှန်ဘီလူးများကို မိနစ်အနည်းငယ်အတွင်း ပြောင်းလဲနိုင်ပြီး အချိန်အကြာကြီး အနှောင့်အယှက်မရှိဘဲ အလုပ်ပြန်လုပ်နိုင်ပါသည်။
သက်တောင့်သက်သာရှိသော ကိုင်တွယ်မှု- ergonomic ဒီဇိုင်းနှင့် ပေါ့ပါးပြီး တာရှည်ခံပစ္စည်းများကို အသုံးပြုခြင်းသည် HD31 ကို ကိုင်ဆောင်ရန် ပျော်ရွှင်စေသည်။ နာရီကြာကြာ လည်ပတ်နေချိန်မှာတောင် သက်သောင့်သက်သာ ဆုပ်ကိုင်ထားနိုင်ပါတယ်။ ဤဒီဇိုင်းအင်္ဂါရပ်သည် အော်ပရေတာများအား အလွယ်တကူ ပင်ပန်းနွမ်းနယ်မှုမရှိဘဲ မြင့်မားသောကုန်ထုတ်စွမ်းအားကို ထိန်းသိမ်းရန် ကူညီပေးသည်။
Intelligent Diagnosis- လက်ကိုင်ဂဟေဆော်ခေါင်းတွင် တည်ဆောက်ထားသော အသိဉာဏ်ဆိုင်ရာ ရောဂါရှာဖွေရေးစနစ်သည် သော့လည်ပတ်မှုဘောင်များကို အဆက်မပြတ်စောင့်ကြည့်သည်။ ၎င်းသည် အမှားအယွင်းများကို လျင်မြန်စွာ ရှာဖွေဖော်ထုတ်နိုင်ပြီး ပြုပြင်ချိန်ကို လျှော့ချကာ ထုတ်လုပ်မှု ရပ်နားချိန်ကို လျှော့ချနိုင်သည်။ ၎င်းသည် သင့်ထုတ်လုပ်မှုလိုင်းကို ချောမွေ့စွာနှင့် ထိရောက်စွာလည်ပတ်နိုင်စေရန် သေချာစေသည်။
| Parameter Name | Parameter Details |
|---|---|
| Interface အမျိုးအစား | QBH |
| လေဆာဖြစ်ရပ်မုဒ် | Coaxial |
| လေဆာပါဝါ | ≤3KW |
| လေဆာလှိုင်းအလျား | 1070±20nm |
| Focal Length ကိုပေါင်းစပ်ခြင်း။ | 60mm |
| Focusing Focal Length | 150mm |
| ချိန်ညှိနိုင်သော ပမာဏ | 0 - 6mm |
| အကာအရံဓာတ်ငွေ့ | နိုက်ထရိုဂျင် |
| အလေးချိန် | 0.65 ကီလိုဂရမ် |