| Infhaighteacht: | |
|---|---|
| Cainníocht: | |
HD31
WSX
Eispéireas Ardfheidhmíochta: Comhcheanglaíonn an WSX HD31 feidhmíocht ardéifeachtúlachta, monatóireacht chliste, agus próisis réidh le húsáid. Cinntíonn sé torthaí táthú ard-chruinneas, feabhsaíonn sé sábháilteacht oibriúcháin, agus treisíonn sé éifeachtacht oibre. Leis an teicneolaíocht chun cinn, is féidir leis raon leathan tascanna táthú a láimhseáil gan stró.
Athsholáthar Lionsa Áisiúil: A bhuíochas leis an dearadh cóimeála lionsa optamaithe, tá athsholáthar na lionsaí tapaidh agus éasca. Laghdaíonn sé seo go mór downtime meaisín, ag ráthú táirgeadh leanúnach agus éifeachtach. Is féidir leat na lionsaí a athrú i gceann cúpla nóiméad, ag dul ar ais ag obair gan cur isteach fada.
Greim Compordach: Is cúis áthais an HD31 a shealbhú de bharr dearadh eirgeanamaíochta agus úsáid ábhar éadrom agus marthanach. Soláthraíonn sé greim compordach, fiú le linn uaireanta fada oibríochta. Cuidíonn an ghné deartha seo le hoibreoirí táirgiúlacht ard a choinneáil gan tuirse a fháil go héasca.
Diagnóis Chliste: Déanann an córas diagnóiseach cliste ionsuite sa cheann táthú ríomhaire boise monatóireacht leanúnach ar phríomhpharaiméadair oibriúcháin. Féadann sé lochtanna a aithint agus a aimsiú go tapa, ag íoslaghdú am deisiúcháin agus ag laghdú aga neamhfhónaimh táirgeachta. Cinntíonn sé seo go ritheann do líne táirgeachta go réidh agus go héifeachtach.
| Paraiméadar Ainm | Paraiméadar Sonraí |
|---|---|
| Cineál Comhéadain | QBH |
| Mód Teagmhais Léasair | Comhaiseach |
| Cumhacht léasair | ≤3KW |
| Raon Tonnfhad Léasair | 1070±20 nm |
| Fad Fócasach a Imbhualadh | 60mm |
| Fad Fócasach a Dhíriú | 150mm |
| Aimplitiúid inchoigeartaithe | 0 - 6mm |
| Sciath Gáis | Nítrigin |
| Meáchan | 0.65kg |