| Saadavus: | |
|---|---|
| Kogus: | |
HD31
WSX
Suure jõudlusega kogemus: WSX HD31 ühendab endas suure tõhususe, intelligentse jälgimise ja kasutusvalmis protsessid. See tagab ülitäpsed keevitustulemused, suurendab tööohutust ja suurendab töö efektiivsust. Tänu oma täiustatud tehnoloogiale saab see hõlpsalt hakkama mitmesuguste keevitustöödega.
Mugav objektiivi vahetus: tänu optimeeritud objektiivikoostu disainile on läätsede vahetamine kiire ja lihtne. See vähendab oluliselt masina seisakuaega, tagades pideva ja tõhusa tootmise. Saate objektiive vahetada mõne minutiga, naastes pikkade katkestusteta tööle.
Mugav käepide: ergonoomiline disain ning kergete ja vastupidavate materjalide kasutamine muudavad HD31 käes hoidmise mõnusaks. See tagab mugava haarde isegi pikkade töötundide ajal. See disainifunktsioon aitab operaatoritel säilitada kõrge tootlikkuse ilma kergesti väsimata.
Intelligentne diagnostika: käeshoitavasse keevituspeasse sisseehitatud intelligentne diagnostikasüsteem jälgib pidevalt peamisi tööparameetreid. See suudab kiiresti tuvastada ja leida vigu, minimeerides remondiaega ja vähendades tootmisseisakuid. See tagab, et teie tootmisliin töötab sujuvalt ja tõhusalt.
| Parameetri nimi | Parameetri üksikasjad |
|---|---|
| Liidese tüüp | QBH |
| Laserintsidentide režiim | Koaksiaalne |
| Laseri võimsus | ≤ 3 kW |
| Laseri lainepikkuste vahemik | 1070±20nm |
| Kollimeeriv fookuskaugus | 60 mm |
| Teravustamise fookuskaugus | 150 mm |
| Reguleeritav amplituud | 0-6 mm |
| Kaitsegaas | Lämmastik |
| Kaal | 0,65 kg |