| Қол жетімділігі: | |
|---|---|
| Саны: | |
HD31
WSX
Жоғары өнімділік тәжірибесі: WSX HD31 жоғары тиімді өнімділікті, интеллектуалды бақылауды және пайдалануға дайын процестерді біріктіреді. Ол жоғары дәлдіктегі дәнекерлеу нәтижелерін қамтамасыз етеді, пайдалану қауіпсіздігін арттырады және жұмыс тиімділігін арттырады. Өзінің озық технологиясының арқасында ол дәнекерлеу жұмыстарының кең ауқымын оңай орындай алады.
Ыңғайлы линзаларды ауыстыру: Оңтайландырылған линзалар жинағы дизайны арқасында линзаларды ауыстыру тез және оңай. Бұл үздіксіз және тиімді өндіріске кепілдік бере отырып, машинаның тұрып қалуын айтарлықтай азайтады. Ұзақ үзіліссіз жұмысқа қайта оралып, линзаларды бірнеше минут ішінде өзгертуге болады.
Ыңғайлы ұстау: Эргономикалық дизайн және жеңіл және берік материалдарды пайдалану HD31-ді ұстауға ләззат етеді. Ол ұзақ уақыт жұмыс істегенде де ыңғайлы ұстауды қамтамасыз етеді. Бұл дизайн мүмкіндігі операторларға оңай шаршамай жоғары өнімділікті сақтауға көмектеседі.
Интеллектуалды диагностика: Қолмен дәнекерлеу бастиегіндегі кіріктірілген интеллектуалды диагностика жүйесі негізгі жұмыс параметрлерін үздіксіз бақылайды. Ол ақауларды тез анықтап, таба алады, жөндеу уақытын азайтады және өндірістің тоқтап қалуын азайтады. Бұл сіздің өндіріс желісінің біркелкі және тиімді жұмыс істеуін қамтамасыз етеді.
| Параметр аты | Параметр мәліметтері |
|---|---|
| Интерфейс түрі | QBH |
| Лазерлік инцидент режимі | Коаксиалды |
| Лазерлік қуат | ≤3КВт |
| Лазерлік толқын ұзындығы диапазоны | 1070±20нм |
| Фокус ұзындығын коллимациялау | 60мм |
| Фокустау фокустық ұзындығы | 150мм |
| Реттелетін амплитуда | 0 - 6 мм |
| Қорғаушы газ | Азот |
| Салмағы | 0,65 кг |