| Ketersediaan: | |
|---|---|
| Kuantiti: | |
HD31
WSX
Pengalaman Prestasi Tinggi: WSX HD31 menggabungkan prestasi kecekapan tinggi, pemantauan pintar dan proses sedia untuk digunakan. Ia memastikan hasil kimpalan berketepatan tinggi, meningkatkan keselamatan operasi dan meningkatkan kecekapan kerja. Dengan teknologi canggihnya, ia boleh mengendalikan pelbagai tugas kimpalan dengan mudah.
Penggantian Kanta yang Mudah: Terima kasih kepada reka bentuk pemasangan kanta yang dioptimumkan, menggantikan kanta adalah pantas dan mudah. Ini dengan ketara mengurangkan masa henti mesin, menjamin pengeluaran yang berterusan dan cekap. Anda boleh menukar kanta dalam beberapa minit, kembali bekerja tanpa gangguan yang lama.
Cengkaman Selesa: Reka bentuk ergonomik dan penggunaan bahan yang ringan dan tahan lama menjadikan HD31 senang dipegang. Ia memberikan cengkaman yang selesa, walaupun semasa operasi yang panjang. Ciri reka bentuk ini membantu pengendali mengekalkan produktiviti yang tinggi tanpa mudah letih.
Diagnosis Pintar: Sistem diagnostik pintar terbina dalam dalam kepala kimpalan pegang tangan sentiasa memantau parameter operasi utama. Ia boleh mengenal pasti dan mengesan kerosakan dengan cepat, meminimumkan masa pembaikan dan mengurangkan masa henti pengeluaran. Ini memastikan barisan pengeluaran anda berjalan dengan lancar dan cekap.
| Nama Parameter | Butiran Parameter |
|---|---|
| Jenis Antaramuka | QBH |
| Mod Insiden Laser | sepaksi |
| Kuasa Laser | ≤3KW |
| Julat Panjang Gelombang Laser | 1070±20nm |
| Collimating Focal Length | 60mm |
| Memfokuskan Panjang Fokus | 150mm |
| Amplitud Boleh Laras | 0 - 6mm |
| Gas Perisai | Nitrogen |
| Berat badan | 0.65kg |