| Бэлэн байдал: | |
|---|---|
| Тоо хэмжээ: | |
HD31
WSX
Өндөр гүйцэтгэлтэй туршлага: WSX HD31 нь өндөр үр ашигтай гүйцэтгэл, ухаалаг хяналт, ашиглахад бэлэн процессуудыг хослуулсан. Энэ нь гагнуурын өндөр нарийвчлалтай үр дүнг баталгаажуулж, үйл ажиллагааны аюулгүй байдлыг сайжруулж, ажлын үр ашгийг нэмэгдүүлдэг. Дэвшилтэт технологийн ачаар гагнуурын олон төрлийн ажлыг хялбархан гүйцэтгэж чадна.
Тохиромжтой линз солих: Линзний угсралтын оновчтой дизайны ачаар линзийг солих нь хурдан бөгөөд хялбар юм. Энэ нь машины зогсолтыг эрс багасгаж, тасралтгүй, үр ашигтай үйлдвэрлэлийг баталгаажуулдаг. Та линзээ хэдхэн минутын дотор сольж, удаан тасалдалгүйгээр ажилдаа эргэн орох боломжтой.
Тав тухтай атгах: Эргономик дизайн, хөнгөн, удаан эдэлгээтэй материал ашиглах нь HD31-ийг барихад таатай болгодог. Энэ нь олон цагаар ажиллахад ч эвтэйхэн атгах боломжийг олгодог. Энэхүү дизайны онцлог нь операторуудад амархан ядрахгүйгээр өндөр бүтээмжтэй байхад тусалдаг.
Ухаалаг оношилгоо: Гар гагнуурын толгойд суурилуулсан ухаалаг оношилгооны систем нь үйл ажиллагааны үндсэн параметрүүдийг тасралтгүй хянадаг. Энэ нь алдаа дутагдлыг хурдан илрүүлж, илрүүлж, засварын хугацааг багасгаж, үйлдвэрлэлийн зогсолтыг багасгадаг. Энэ нь таны үйлдвэрлэлийн шугамыг жигд, үр ашигтай ажиллуулах боломжийг олгоно.
| Параметрийн нэр | Параметрийн дэлгэрэнгүй мэдээлэл |
|---|---|
| Интерфейсийн төрөл | QBH |
| Лазер ослын горим | Коаксиаль |
| Лазерын хүч | ≤3КВт |
| Лазер долгионы уртын хүрээ | 1070±20нм |
| Фокусын уртыг нэгтгэх | 60мм |
| Фокусын урт | 150мм |
| Тохируулах далайц | 0 - 6 мм |
| Хамгаалах хий | Азот |
| Жин | 0.65 кг |